Koncerty zespołu S-ART

Koncerty Młodzieżowej orkiestry Harmonia

Galyna Suslova (biografia artystyczna)

Olexiy Suslov (biografia artystyczna)


Koncerty zespołu S-ART (akordeon, fortepian, perkusja, skrzypce, wokal)

Lider zespołu - Aleksiej Susłów laureat I i II nagród Międzynarodowych festiwali.
Występował na koncertach m.in: Austria, Białoruś, Litwa, Niemcy, Polska, Rosja, Ukraina, Włochy. Absolwent AM w Moskwie - 3 fakultety: akordeon, kompozycja, dyrygentura, 40 lat na scenie i w szkole, 50 lat gra na akordeonie (od 7 roku życia). Za swoją działalność został odznaczony najwyższymi nagrodami Ministra Edukacji oraz Prezydenta Ukrainy.

Proponujemy programy:
Czas na Jazz »
Obrazki ze wschodu »
Melodie z filmów »
Słynne walce i tanga »
Melodie romantyczne »
Opowieści Wigilijne »
Piosenki Lwowskie »
Słynne tance »
Melodie węgierskie i cygańskie »
Piosenki Okudżawy »
Carmen i inne »
Złote przeboje XX stulecia »
Złote przeboje 20lecia »
Melodie musicalowe i operetkowe »
Wieczór przy ognisku z akordeonem »
na początek strony..

Koncerty Młodzieżowej orkiestry Harmonia

Młodzieżowa Orkiestra „Harmonia” jest największą atrakcją Prywatnej Szkoły Muzycznej S - ART I i II st. we Wrocławiu. Szkoła została założona w 1998 roku przez małżeństwo Halinę i Aleksieja Susłów - absolwentów Uniwersytetu Kultury i Sztuki w Moskwie, oprócz tego Aleksiej zakończył fakultet kompozycji AM w Doniecku. Za swoją działalność Halina i Aleksiej zostali odznaczony najwyższymi nagrodami Ministra Edukacji oraz Prezydenta Ukrainy.

Orkiestra „Harmonia” jest - laureatem ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów akordeonowych.

Szczególne osiągnięcia: I nagroda na międzynarodowym konkursie „ Citta di Lanciano 2007 ” Włochy. II nagroda na międzynarodowym konkursie „ Ascoltate 2009 ” Litwa. Udział w międzynarodowym festiwalu Kultur Słowiańskich w Moskwie 2011. Udział w prawykonaniu "Christmas Oratorio" 2008 oraz Oratorium „Święty Paweł” 2011. w Ratuszu Wrocławskim i w sali koncertowej UW - Oratorium Marianum, razem z wybitnymi chórami: Cantores Minores Wratislavienses oraz Oktoich.

W repertuarze m.in:

na początek strony..

Galyna Suslova (biografia artystyczna)

Dyrygent Młodzieżowej Orkiestry „Harmonia” - Galyna Suslova jest absolwentką Uniwersytetu Kultury i Sztuki w Moskwie. Po studiach pracowała na Ukrainie jako profesor w Uniwersytecie Pedagogicznym na wydziale pedagogiki muzycznej. Była założycielką i dyrygentem studenckiej orkiestry akordeonowej, która odnosiła sukcesy na wielu konkursach i festiwalach. Orkiestra posiada nagrania w radio i telewizji. Oprócz działalności pedagogicznej Galyna Suslova zajmowała się naukowo metodyką i psychologią wychowania muzycznego. Występowała na koncertach m.in: Litwa, Polska, Rosja, Ukraina, Włochy. Za swoją działalność została odznaczona najwyższymi nagrodami Ministra Edukacji oraz Prezydenta Ukrainy. Od 1998 roku jest dyrektorem Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II st. "S-ART" we Wrocławiu.
na początek strony..

Olexiy Suslov (biografia artystyczna)

ukończył studia muzyczne w zakresie gry na akordeonie, dyrygentury (1980) i kompozycji (1992). Studiował w Moskwie, oraz Doniecku. W czasie studiów był kilkakrotnym zdobywcą I nagrody (1977, 1978, 1979) na Międzynarodowych Konkursach Akordeonowych, zorganizowanych przez Moskiewski Instytut Kultury. Kształtował umiejętności pedagogicznie na kursach wybitnego pedagoga prof. W. Besfamilnego (1994), natomiast studia kompozytorskie odbył pod okiem ucznia A. Chaczaturiana - prof. A. Rudiańskiego, oraz prof. A. Mamonowa. Jest autorem "Christmas Oratorio" 2008, Oratorium „Święty Paweł” 2011, symfonii, kwartetu smyczkowego oraz koncertu na akordeon i orkiestrę. Pracował na Ukrainie jako profesor Uniwersytetu Pedagogicznego, jako dyrygent oraz jako solista filharmonii. Olexiy Suslov koncertowal m.in. w Berlinie, Graz, Kijowie, Moskwie, Mińsku, Petersburgu, Warszawie. Za swoją działalność został odznaczony w 1992 roku przez prezydenta Ukrainy tytułem "Zasłużony działacz kultury Ukrainy". Od 1998 roku jest wicedyrektorem Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II st. "S-ART" we Wrocławiu. Od 2005 roku jest dyrektorem Międzynarodowego Festiwalu Akordeonowego "Od Baroku do Jazzu.

na początek strony..